Заходи
Індивідуальні курси
Amel Academy

Індивідуальні курси Amel Academy

Досвід роботи нашого навчального центру дозволяє організувати будь-який індивідуальний курс з практикою під ваш запит, щоб зробити його максимально цікавим, корисним і ефективним.

Програми з індивідуальним викладачем

Ми вважаємо, що найбільш продуктивне навчання необхідно, щоб врахувати в першу чергу побажання клієнта, щоб уникнути в навчальній програмі наявність непотрібної інформації. Індивідуальні курси дозволяють отримати максимально продуктивний результат, так як пребиваючі один на один зі спікером, ви можете задати абсолютно будь-які питання не соромлячись колег і 100% уваги приділяється тільки вам.
Індивідуальний курс. Фронтальні керамічні реставрації. Від дизайну до фіксації:
https://amelacademy.com/events/frontalnye-keramicheskie-restavratsii-ot-dizajna-do-fiksatsii

Основні напрямки індивідуальних програм

Терапевтична стоматологія

Від теоретичного розбору класифікацій та нозології до відпрацювання практичних навичок, таких як ізоляції художньої реставрації, ендодонтичного лікування в тому числі з використанням операційного мікроскопа.

Ортопедична стоматологія

Техніки обробки зубів під всі види незнімних конструкцій, техніка отримання якісних аналогових і цифрових відбитків, виготовлення тимчасових конструкцій прямим методом, повна адаптація до переходу в цифровий протокол.

Пародонтологічний стоматологія

Від проведення професійної гігієни, роботи ручними інструментами пародонтолога і до техніки виконання кюретажу.

Хірургічна стоматологія

Основи видалення зубів, дентальної імплантації і виконання допоміжних хірургічних операцій. Наприклад розщеплення альвеолярного гребеня, аугментація кістково-пластичного матеріалу, синус-ліфтинг.

Інші теми для навчання

Це лише мала частина того, що ви можете вибрати для себе вже сьогодні. Але ми готові організувати індивідуальні курси під будь-який запит пов'язаний зі стоматологією сьогодні.

Залишити заявку
Вартість програми
Визначається індивідуально і залежить від обсягу програми, викладача і формату навчання.
Тривалість навчання
Ви самі визначаєте тривалість навчання. Вчіться в такому темпі як вам зручно.
Всі індивідуальні заняття проводяться тільки з дотриманням правил особистої безпеки.
Устаткування Amel Academy
Amel Academy
Amel Academy

Інтраоральний сканер Dentsply Sirona CEREC

Інтраоральний сканер CEREC допомагає отримати практичні навички роботи в цифровому протоколі (коректного сканування ротової порожнини, отримання цифрового відбитка, оформлення картки пацієнта і відправки інформації в лабораторію), які будуть дуже корисні в подальшій щоденній практиці лікаря-стоматолога.

Стоматологічна установка Dentsply Sirona

Навчальний центр Amel Academy оснащений найпрогресивнішим устаткуванням від німецького бренду Dentsply Sirona, що дозволяє прямо під час курсів відпрацьовувати набуті навички і закріплювати пройдений матеріал. Симуляційна стоматологічна установка дозволяє дуже реалістично імітувати лікувальну середу. У ній є все необхідне для роботи стоматолога.

Симуляційні установки Dentsply Sirona

Застосування ергономічних і практичних сучасних фантомів в навчальному процесі забезпечує відмінні результати. Студенти знайомляться з деталями майбутнього процесу лікування, їм набагато простіше сприймати інформацію, коли перед ними модель "пацієнта".

Викладачі Amel Academy
Наші спікери - кращі практикуючі лікарі України та світу. Теорію відразу закріплюємо на практиці: ви відпрацюєте отримані знання у відкритому симуляційному кабінеті під контролем лектора. За пройдені курси (очно або онлайн) ви отримуєте бали безперервного професійного розвитку (БПР).
Всі викладачі Amel AcademyAmel AcademyAmel Academy
Питання та відповіді
 • Де проходять курси?
  Курси проходять в м. Дніпро, бул. Катеринославський 1, ТЦ "CASCADE PLAZA", 1 поверх, Україна.
 • Як записатися на курс/навчання онлайн?
  Залиште заявку на вподобаний курс на сайті, зв'яжіться з нами по телефону або напишіть повідомлення у Фейсбук або Інстаграм.
 • Як оплатити?
  Після реєстрації на курс адміністратор відправить вам реквізити для передоплати. Для броні місця обов'язкова передоплата в розмірі 50% від вартості курсу. Ви можете оплатити зручним для вас способом: на місці готівкою або банківською картою, зробити переклад на р/с або на карту.
 • Як отримати доступ до онлайн-курсів?
  Після реєстрації на сайті та оплати ви отримаєте на e-mail посилання з доступом на обраний курс.
 • Як отримати сертифікат після онлайн-курсів?
  Після перегляду останнього уроку ми відправимо на ваш e-mail сертифікат з печаткою і підписом.
 • Що таке бали БПР?
  Безперервний професійний розвиток (БПР) - процес навчання і вдосконалення професійної компетентності лікарів після отримання ними вищої освіти. В Україні діє з 2019 роки (Наказ МОЗ України від 22.02.2019 № 446 "Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів"). За проходження курсів в Amel Academy ви можете отримати від 10 до 25 балів (в залежності від курсу).

Керівник Amel Academy

Amel Academy

З будь-яких питань пишіть на пошту academy.ameldental@gmail.com або телефонуйте +38 067 773 55 80

Amel Academy
Залиште свої контакти
Введіть ваше ім'я
Введіть Ваш телефон
Введіть Ваш email
 • Також телефонуйте за номерами:
  +38 067 773 55 80
 • або пишіть на пошту:
  academy.ameldental@gmail.com
 • Знаходимося за адресою:
  ТЦ «CASCADE PLAZA», бул. Катеринославський 1, м.Дніпро, Україна
Amel Academy
+38 067 773 55 80
 • Amel Academy
 • Amel Academy